סיפורי הצלחה

סיפורים מהקליניקה - נשים שהצליחו להיכנס להריון


הילה, בת 39, פנתה אלי אחרי 3 וחצי שנים של טיפולי פוריות.

מאז גירושיה הסוערים לפני 5 שנים, החל לנבוט בה הרעיון להביא ילד מתרומת זרע ולא להמתין להמתין ל"גבר הנכון". לטיפול הגיעה אלי כשהיא כבר מיואשת וסקפטית אחרי כמה הזרעות כושלות ו-8 סבבי הפריה חוץ גופית שלא צלחו והגיל... הלחץ ואיכות הביציות נמוכה.

לאחר שיחה בה שיתפה אותי בכאב ובתסכול הצעתי לה להתבונן על התהליך ממקום רחב וגבוה יותר. דרך דמיון מודרך ונשימות הילה הגיעה לתובנות חשובות על הגורמים שחוסמים את הצלחת ההריון. הכעס הלא פתור על הגרוש, המסרים שקיבלה מהוריה המסורתיים.

עבדנו דרך הכאב שצף ועלה, שחררנו את המחסומים שהיו ובנוסף תמכתי בה אנרגטית במהלך אותו חודש. והנס קרה! גם במהלך ההריון הילה המשיכה לקבל ממני תמיכה וחיזוק טלפוני, ובימים קשים במיוחד הגיעה לפגישת חיזוק וטעינה אנרגטית. מצפות ללידה תקינה בקרוב.

******************************************************

נאוה, בת 41 נשואה בלי ילדים, 6 שנים מטופלת פוריות.

מסע הטיפולים של נאוה כלל  10 מחזורי הפריה חוץ גופית, שבחלקם לא הושגו עוברים כלל, ובחלק אחר העוברים לא השתרשו ברחם וההריון הפסיק בשבוע 5-6.


במהלך הפגישות זיהינו את החשש של נאוה מההריון, הפחד מאובדן העצמאות, פגיעה בחיי הזוגיות, שינוי הגוף. פחד ללדת תינוק לא בריא ועוד. עבדנו על החזרת השליטה במקומות שאפשר, בחירה מחודשת בהצלחת ההריון ומיקסום הסיכוי להשיג הריון תקין. נאוה בעיצומו של הריון ומצפה ללידה בקרוב.

******************************************************

דלית בת 38, אמא לילדה בן 11, שנים ארוכות ניסתה להיכנס להריון נוסף ללא הצלחה.

שנתיים וחצי של טיפולים הורמונליים אינטנסיביים. הגיעה אלי בשנה בה עשתה הפסקה מטיפולים ומנוחה לגוף ולנפש. במהלך אותו חודש שטופלה על ידי, נכנסה להריון. ילדה לפני כמה חודשים תינוק מקסים.