נשים ממליצות

המלצות ומכתבי תודה

מצרפת כאן משובים שקיבלתי ממטופלות שלי ואישרו כמובן לפרסמם

************************************************

סיגל יקרה, הגעתי אלייך בהמלצת חברה. לפני 4 שנים נולדו שתי בנותיי בטיפולי IVF לאחר כשנתיים טיפולים.

החלטנו להיכנס שוב להיריון או לפחות לנסות, כדי להרחיב את המשפחה. הניסיון היה כמובן בטיפולי IVF. האבחנה היא שאין סיבה לכך שלא אקלט להיריון למעט "רירית עקשנית" J כמו שאמר לי הרופא. הרגשתי שאני צריכה טיפול כלשהו שיאזן ויבדוק האם יש חסמים אנרגטיים כלשהם.

אחת מבנותיי מאובחנת כבעלת תסמונת דאון "תסמותק". אחת הסיבות בגינה רציתי להיכנס להיריון הייתה שתהיה לה תמיכה נוספת בעתיד מהאח/אחות שיתווסף. בעצם החשיבה הזו נתתי "תפקיד" לילד העתידי עוד לפני שהגיע. תפקיד כבד. בנוסף, היה כמובן החשש שיהיה ילד נוסף "מיוחד" ואז הפחדים של ההתמודדויות הן בהיריון והן בתקופת חייו.

לאורך התהליך הבנתי שבעצם אני רוצה ילד בגלל שאני רוצה לאהוב אותו ואיזו נשמה שתבחר בנו היא נשמה שמודעת מראש לתפקידיה במשפחה ואינני יכולה לקחת על עצמי את ההחלטה האם זה תפקיד גדול מידי לילד או לא.

היה חשוב לי לפגוש מטפלת אשר יוצאת מנקודת הנחה שאין לה את כל התשובות, אדם צנוע, הקשבה אמיתית לצרכים, זיהוי נכון של החסמים ומקורותיהם באם יש.

מרגישה שהקשר עלה ועבר את ציפיותיי. פגשתי אישה מדהימה, צנועה, קשובה, בעלת יכולת זיהוי. עימתת אותי עם דברים, אך בצורה מאוד עדינה ונכונה לי.

התהליך תרם לי לשמירה על איזון , לרגיעה, לזכור לפעולה מאוד פשוטה כמו נשימה יכולה לעשות שינוי גדול, כניסה לפרופורציות, קבלת כל מה שיבוא באהבה גדולה, הבנה ששתי בנותיי בחרו להגיע למשפחתנו עם כל התפקידים הנלווים.

סיגל, אין לך מושג עד כמה אני מוקירה ומעריכה אותך. בתור אישה שעברה קושי בכניסה להיריון ידעת להבין את השפה, את הרגישויות. ידעת לכוון אותי למקום הנכון עבורי ולפתוח בפניי את האפשרויות.

אני עכשיו בחודש חמישי ברוך ה', בדיקת מי השפיר תקינה, התינוקת בועטת ואני יודעת בוודאות שהיה לך חלק מהותי בקבלת הנס הגדול הזה.

תודה לך יקירה, עבודתך מחוללת שינוי כל כך חשוב בחיינו . המשיכי בה ואני מקווה שאת מרגישה שאת מקבלת מהתהליכים לפחות כמו שאנו, המטופלות, מקבלות.

חיבוק גדול ונשיקות. ה.
פברואר 2016


************************************************


סיגל יקרה, הגעתי לאחר תקופה ארוכה של טיפולי פוריות בהם היו הצלחות חלקיות. האבחנה הרפואיות שהייתה: הכל תקין. עם התסכול הזה הגעתי אלייך ועם הידיעה שמשהו חסר לי.

הרגשתי שיש דברים שאני לא יכולה להתמודד איתם לבד וצריכה הדרכה נכונה כדי “להוציא" את הדברים החוצה ולנקות את עצמי. המחסום שלי היה רגשי כמובן. החל מפחדים של איזו אמא אהיה, איך אתנהל בהריון, מה יהיה על העסק שלי, על החיים בכלל. קיבלתי אפשרות לראות מעבר לתקיעות. לזרום עם החיים והבנתי שאני מכוונת לאן אגיע, ושעלי לשחרר את התקיעות מתוכי.

הגעתי אלייך ללא ציפיות מוגדרות. אחרי כל מה שעברנו בעלי ואני, החל מסוגי טיפולים קונבנציונליים וכלה באלטרנטיביים, הלכתי אלייך בגישה שלהזיק זה לא יזיק ואם יהיה מזל זה אפילו יעזור :-)

מה שחשוב היה לי בקשר, בכלל עם כל אדם שבחרתי להיות מטופלת שלו... זה שיראו אותי! שתהיה רגישות לגבי מה שאני עוברת, הבנה שהתהליך מלווה ברכבת הרים מטורפת שזורקת אותך למקומות שעד שאתה לא שם אתה לא באמת יודע איך תגיב או תתמודד עם הדברים.

הקשר בהחלט ענה על הצרכים שלי! בסופו של דבר, לוקח זמן להכיר את היושב מולך, להבין את הדרך בה הוא פועל ומאמין. לאט לאט פיתחתי אמון. לאחר כל מפגש יצאתי עם אנרגיות טובות, חוויה נעימה והרגשתי שאני מתחזקת ומצליחה ללמוד דרכים לשמור על עצמי, זה בהחלט נתן לי את אשר חיפשתי, מבלי שידעתי בהתחלה מה אני מחפשת.

התהליך איתך תרם לי ביכולת להאמין! להתנקות מהחסמים שהיו בי. לימד אותי לחזק את עצמי ברגעים קשים. לימד אותי לנשום :-) הערך שהפקתי הוא: אמונה! אמונה אלוהית ושמימית. אמונה עצמית. פשוט אמונה.

רציתי להודות לך סיגל. את לא מודעת לפלא שאת נותנת לנשים. גם קצת קשה יהיה להסביר איך זה עובד ומה בדיוק את עושה, מעבר לחלק הרגשי, אבל אני יכולה להעיד על עצמי שאפשרת לי לנשום ולראות את ההריון שלי ואת הילד שלי. שזו אכן הייתה תמונה אמיתית שראיתי ולא רק דמיון כדי לנסות לרצות אותך.

הרגשתי מחוזקת אחרי כל מפגש וזה היה מעצים ומדהים כאחד. אני יודעת שללא התהליך שעברתי איתך, ייתכן והיה לוקח לי עוד זמן רב עד שהייתי מצליחה להרות. ולא בגלל שלא יכולתי, אלא בגלל שאני עצרתי את התהליך, מבלי להיות מודעת לזה לפעמים.

אז תודה על ההארה שלך. על הסבלנות, הרצון, האכפתיות, והאהבה והדאגה האמיתית והכנה כלפי המטופלות שלך. את מדהימה ותמשיכי לספור הצלחות!!

אוהבת, קרן גבע


************************************************


סיגל יקרה, הגעתי אליך אחרי כ 3 שנים בהם ניסיתי להיכנס להריון. האבחנה היתה "אי כניסה להריון מסיבה לא מוסברת". לפני שנפגשנו עברתי 11 טיפולים (6 הזרעות עם הורמונים ו 5 IVF ).

בתהליך איתך הצלחתי להבין מהו המחסום הרגשי שלי , הבנתי על איזה רקע יושבת הטרואמה , הכאב והפחד שגרמו לי לאבד את האמונה בעצמי ובעולם. למרות שתמיד חשבתי שאני אדם אופטימי, הייתי די פסימית.

במהלך הטיפול, הגילוי שיש מי ששומר עלי מלמעלה, עזר לי לשחרר את הפחד , להתחבר יותר לעצמי ולעוצמות שלי.

כשהגעתי אלייך, הציפייה העיקרית הייתה להיכנס להריון טבעי  וללא טיפולים. היה לי חשוב שתהיה מטפלת שלא מבקרת או שופטת, שמאפשרת לדברים לצאת כמו שהם ושלא תאלץ אותי לדמיין דברים שאינני מסוגלת (כמו למשל שעושים בדמיון מודרך)

הטיפול איתך בהחלט ענה על הציפיות שלי! ברוב הפעמים באתי למפגשים בלי מטען מודע אבל ברגע שהתחלנו את הסשן של המדיטציה יצאו הרבה דברים מתת המודע, דברים שהדחקתי ו"שכחתי" שקרו שהיו עטופים בהמון כאב.

תרגילי הנשימות מאוד עזרו לי ואני עושה אותם עד היום. גם התפילה ששלחת לי עדיין כתובה על פתק מתחת לכרית. וכשאני נתקלת בפחד שקשור להריון אני מיד מדקלמת אותה, נושמת ונרגעת. הייתה לך הרגישות והדיוק של הזמן להפעיל לחץ קטן לבדיקת הביוץ דבר שהוביל אותי לטיפולי דיקור , השילוב בין הטיפול שלך לבין הדיקור בשלב האחרון עשה את העבודה די מהר והצלחתי להיכנס להריון .

הפקתי ערך רב מהטיפול אצלך:
  • נכנסתי להריון - טבעי וללא טיפולים שמבחינתי זה הישג כפול - גם הריון וגם טבעי.
  • התהליך עזר לי להבין שבעצם ב- 25 השנים שעברו מאז האובדן שחוויתי כילדה, לא באמת הייתה לי הזדמנות להתמודד עם הכאב שחוויתי.
  • הצלחתי לדמיין את עצמי בהריון ועם תינוק דבר שלא הצלחתי לדמיין לפני כן.
  • תוך כדי התהליך - בעיקר לקראת סופו הייתה לי באמת ציפייה להיכנס להריון.
אני זוכרת שבהתחלה כשהופיע המחזור לא הייתי מופתעת. הייתה אכזבה קלה, אבל לא באמת האמנתי שזה יכול לקרות. ודווקא בחודשיים האחרונים כשקיבלתי מחזור ממש הרגשתי את העוצמה של הכאב, של האכזבה, של התסכול. זה ממש התבטא במחנק בגרון ובבכי עם המון כאב. ובדיעבד אני מבינה שבשלב הזה כבר הייתי ממש מוכנה נפשית ורגשית להיות בהריון .

סיגל, אני מודה לאל ולבורא עולם שפגשתי אותך. אני לפעמים משחזרת סשנים ודברים שעלו לי במדיטציות וזה מרגש עד דמעות. אני מודה לך מקרב לב על השליחות ועל היכולת לבוא ממקום נקי לתהליך שמעורב בו המון כאב רגשי ותסכול. הלוואי והיו שולחים כל מטופלת פוריות לעבור קודם כל סשן של טיפול אנרגטי.

בהערכה רבה, א.


************************************************

סיגל יקרה, הגעתי אלייך אחרי 6 שנים ארוכות ומייגעות של טיפולי פוריות ואחרי אינספור ניסיונות כאלה ואחרים להצליח בתהליך בכל מיני דרכים שונות.

לפגישה הראשונה איתך החלטתי להגיע עם ראש פתוח ולתת הזדמנות אמיתית. לא הבנתי בדיוק איזה מן טיפול זה, אבל רציתי בעיקר למצוא מרגוע לנפש שלי יותר מאשר רציתי להיכנס לטיפול וזו הייתה הציפייה האמיתית שלי מהטיפול.

אני חושבת שכנראה הרבה ספקות שהיו לי והרבה מחשבות על כל הסביבה הם שחסמו אותי מלהצליח להרות. זה משהו שלמדתי מפגישה לפגישה איתך ועם עבודה נכונה הצלחתי קצת לשחרר ולהצליח.

הציפיות העיקריות שלי היו שמירה על דיסקרטיות ותחושה שהכל פתוח ונאמר. ניסיתי כל מיני טיפולים רגשיים בעבר ולא תמיד הרגשתי שכל הקלפים נפתחים בפניי. היה לי חשוב שאת מצידך תגידי כל מה שאת מרגישה או רואה גם אם זה "לא נעים" בשבילי.

אני מרגישה שהקשר מאוד ענה על הציפיות שלי. קיבלתי כלים מדהימים שמשמשים אותי עד עכשיו כדי להירגע. למדתי להתמסר לשקט הפנימי שלי, מה שמעולם לא הצלחתי לעשות קודם לכן. והרגשתי גם שניתן מענה לציפיות שלי כפי שצוינו קודם.

בראש ובראשונה - נכנסתי ל ה ר י ו ן !!!
משהו שבכלל לא ציפיתי שיקרה בזכות הטיפול.

בעיקר למדתי כמה הנפש שלי והמחשבות שלי משפיעות על מה שקורה במציאות. הגעתי במצב נפשי מאוד מורכב ולא פשוט ויצאתי עם תובנות מאוד חשובות.

השקט שלך סיגל, ההקשבה המלאה שלך והתחושה שאת נותנת שאת לחלוטין מתעניינת ואכפת לך תרמו רבות לחיבור שלי אליך ולטיפול ועל כך אני מוקירה לך תודה גדולה. יש משהו שקורה לי במפגשים אתך שקשה להסביר במילים.. אני יודעת שאני יצאתי מכל פגישה מאוד רגועה (לא מובן מאליו בכלל במקרה שלי) וקיבלתי כלים לחיים.

אם מישהו היה שואל אותי לפני שנה אם אני רואה את עצמי עושה דימיון מודרך או מדיטציה זה היה מצחיק אותי. ואיתך למדתי שזה לגמרי אפשרי.

תודה גדולה על הכל ומבחינתי... זה עוד לא נגמר. בטוחה שעוד נפגש, ס.

************************************************

סיגלי אהובה, אין לי בכלל דרך להביע את הערכתי ותודתי על הנס שקרה לי במהלך החודשיים שליווית אותי. כן נס אין לי דרך אחרת לקרוא לזה גם אם יהיו כאלו שיגידו שזה "מקרי".

אני יודעת ש-4 וחצי שנים של טיפולי הפריה כואבים, מתסכלים, מעייפים פיזית ונפשית לא הניבו פרי. יובש טוטלי. כלום. יודעת שהחלפתי ארבעה רופאים בתקופה הזו, מלא פרוטוקולים שניסו עלי, יודעת שהלכתי לכל טיפול אפשרי חדש שהציעו לי, שתיתי צמחי מרפא ואפילו התפללתי וקראתי תהילים למרות שאני לא אדם דתי.

בתכלס, עשיתי הכל הכל והתעייפתי מהכל והחלטתי לוותר אבל אז חברה יקרה שלי המליצה לי עלייך האמת ממש הייתי סקפטית. קראתי באתר שלך ואמרתי לעצמי שלא מצליחה להבין איך ומה את עושה בדיוק ובכל זאת משהו שם תפס אותי והגעתי אלייך ואני מברכת ומודה כל בוקר מחדש שעשיתי את הצעד החכם הזה.

חודשיים, 8 טיפולים איתך ששינו את החיים שלי, שהגשימו לי חלום כשכבר איבדתי את התקווה, בכל זאת כבר לא צעירה ואני מסתכלת במראה ורואה את הבטן העגולה והשמנמנה שלי ויודעת שבתוכה נמצאת תינוקת אמיתית שעוד מעט אפגוש (בקרוב ממש)אחרי שנים של ציפיה.

את החזרת לי את התקווה, גרמת לי להאמין שזה יקרה, ממש ראית את הנולד..וליווית אותי בכזו מסירות ורגישות שהייקום יגמול לך . הקדשת לי את הנשמה שלך. בזה אי אפשר לזייף. נתת לי מקום לבכות ולכאוב ולהבין מה יושב אצלי בגוף ובנשמה ועזרת לי לשחרר את העול הזה ואז נהיה שם מקום לחיים חדשים לצמוח, אין לי הסבר אחר. מבינה שלפני כן היה שם פקק שעוד מאה טיפולי הפריה לא היו עוזרים לי והפקק השתחרר ונקלטתי כותבת ועדיין לא מעכלת למרות שקשה כבר לפספס .

אז לזכות היא לברך אותך אישה מיוחדת, הלוואי שתקבלי את כל האהבה שמגיעה לך, שתמשיכי לפזר את האנרגיות המדהימות שלך ותעזרי לעוד נשים כמו שעזרת לי. את בשבילי קוסמת. פיה טובה, מלאכית. לא פחות מזה! אוהבת אותך המון המון ומברכת אותך מכל הלב במזל הכי טוב בעולם ובריאות טובה.

את יכולה לפרסם את הברכה שלי אם את רוצה אולי זה יתן תקווה לעוד נשים במצבי . חג שמח לך ולבני ביתך וכמובן שאעדכן אותך כשהלידה תתקרב יותר

************************************************

רציתי לשתף אותך שהיום התבשרתי על בטא חיובית. ורוצה ממש להודות לך על שפגשתי ונחשפתי לפועלך. בתהליך הזה כל פעם שאני מרגישה שאני צריכה חיזוק, אני משתמשת בנשימות שעשינו במפגש הראשון וזה מחזק אותי. יש לי עוד דרך, אני אופטימית ומרוגשת עד הגג... תודה ענקית!

************************************************

גם אני הייתי בטיפול אצל סיגל ונכנסתי להריון אחרי הרבה מאד שנים... גם למי שלא מתחברת לאיזון ואנרגיה... ממליצה לפתוח את הראש... שווה את זה!!!

************************************************

לפני כשלושה שבועות אחותי הגיעה לבית החולים בשבוע 40 עם תנועות עובר מועטות ופתיחה קלה... בעודה מתלבטת האם לקבל זירוז יצרתי קשר עם סיגל. שלחתי כבקשתה תמונה וביקשתי ריפוי ועזרה.

מעולם מעולם לא חוויתי או שמעתי על לידה כזו... למרות הסיכונים (סכרת הריונית בגיל 40 וחבל טבור כרוך סביב צוואר התינוקת) אחותי צחקה במהלך הלידה... בעזרת האפידורל וסיגל היקרה הלידה עברה חלק.

שבועיים אחרי הלידה אחותי הגיעה לבית החולים עם תינוקת קטנטנה שירדה במשקל ונראתה מיובשת... שוב יצרתי קשר עם סיגל ושלחתי תמונות (בשעת ערב מאוחרת). ושוב תוך שעות מעטות חל שיפור מדהים למרות הסיכון העצום.... היה לנו נס! אולי כמה....

אין לי ספק שהאנרגיות המרפאות שלך סיגל חוללו את הניסים אבל מעבר לכך הזמינות הדאגה החום האכפתיות ההתעניינות והנתינה ללא בקשת תמורה כלשהי לא פחות משמעותיות. כמו שכתבתי לך אז, הרגשתי את הנוכחות המרגיעה שלך איתי ברגעים לא פשוטים. עלי והצליחי ושוב תודה מכל הלב

************************************************

מה שאותי מפעים זה איך שיש בך משהו שהוא מייצר תנועה פנימית חזקה ואז תנועה חיצונית חזקה, לא יודעת אם את מרגישה ורואה את זה אבל לי החוויה היא ממש חזקה ומשמעותית. בכל פעם שאת מעלה שאלה או נושא זה מייצר גלים.

יש בך מתנה של תנועה והנעה, הובלה של האדם פנימה לתוכו בצורה פשוטה מקסימה צנועה תמימה (כמו שנח היה תמים עם אלוהים, תמים בכוונה לאחדות). זה מפעים אותי, התנועה שאת מייצרת אצל אנשים פנימה אל עצמם. תבורכי בכל מעשה ידייך, ליבך, מילותייך, מחשבותייך והוויתך... הרבה אהבה והרבה הכרת תודה.

************************************************

סיגל מקסימה, הייתי חייבת לכתוב לך מה קרה לי בעקבות הפגישה איתך, מזה כחודש פלוס פלוס אני מקוררת עם גודש בגרון ובסינוסים. לקחתי תרופות קונבנציונאליות, טיפלתי בעצמי בתרופות הומאופטיות ושום דבר לא השתנה. הגרוע ביותר הוא שבשבועות האחרונים אני מתעוררת כל בוקר בסביבות 5 לשיעול נוראי ומטריד שנמשך כשעה וחצי ללא הפסקה.

כמובן שניסיתי לבדוק את הסיבות הפנימיות לעניין אך ללא תוצאה חד משמעית. בשבוע שעבר הייתי אצלך לטיפול בכלים המופלאים שלך, טיפלנו בגוש שחנק את החזה ואת הגרון תוך מדיטציה והרחבת התודעה תקשרתי עם הגוש שהגיע כדי להעביר לי מסר, והתמרנו אותו.

הבוקר קמתי מאוחר יותר ללא שיעול, בתחושה נהדרת. לא הערתי את כל בני הבית, אלא יקיצה טיבעית ורכה. סיגלוש, תודה על הטיפול המדהים! ממליצה עלייך מנסיון אישי מוצלח.

************************************************

סיגל יקרה, ביום שישי נפתח אצלי משהו לרגע, משהו שציפיתי לו במאמץ מזה זמן מה, ובסוף החלטתי לעזוב את המאמץ והוא הגיע שוב בספונטניות. ולמה אני מספרת? כי נכון שאני יכולה לזקוף את זה לכל מיני דברים, הרי כל מיני אנרגיות משפיעות עלינו את טיבן מפה ומשם, ועם זאת יש לי הרגשה חזקה מאוד (וזו לא פעם ראשונה איתך) כי המפגש איתך ובקבוצה הניב ריפוי ופתיחות נוספים.

יש לך אנרגיית ריפוי מאוד מאוד חזקה, ותודה שפגשתי בה ובך. אז פתאום לא בא לי לתרגל מדיטציה לבד ואשמח למפגשים נוספים כאלה איתך. אין לי מושג איך אוכל לבוא או לפנות לזה זמן אך בינתיים משתפת בהרגשה שלי. ומזל טוב על המקום הזה, כל הכבוד, בהצלחה ותודה תודה!


************************************************

הי סיגל, המוני דברים אז אתחיל. ברמה ראשונית התחברתי למעגל של הבנות, לשקט ולחושך. בתרגולי המדיטציה עצמם עזר לי שנתת דימויים, למשל בתרגול הראשון שאמרת להכניס מחשבה שמתגנבת לתוך ענן/ בועה ולהפריח אותה עזר לי מאוד.

בתרגול עם הנר היה לי יותר קל כי הדימוי הפך להיות מוחשי בעיניים פקוחות ואחר כך לקחתי את הלהבה פנימה והיה לי נכון יותר בעיניים עצומות. הצלחתי להרגיש את האנרגיה עד שהיא חמקה ולא הצלחתי להחזיר אותה. ואם להיות ספציפית יותר אז אני חושבת שהתחברתי יותר מכל לניתוק שהריכוז נתן לי, היכולת הקטנה הזאת לא לחשוב לרגעים על כל מה שמציף את החיים, פשוט הצלחתי להתמסר לקול שלך ולהנחיה.

התחברתי לסיפור שלך, כמישהי "שמצאה איזשהו אור" בתוך המדיטציה. אני מגיעה מסיבות מאוד ספציפיות: שמעתי הרבה לאחרונה שאני צריכה ללמוד לשחרר, מישהי אמרה לי דמייני שאת טיפה, תקפצי לים ותני לאנרגיות הגדולות לסדר את הדברים, אמרו לי שאני לא יכולה לשלוט בהכל ושיש מקום וזמן לדברים להסתדר בעצמם.

הקלף שיצא לי אתמול אמר לי להתחבר לעכשיו וזה כל כך נכון כי לפעמים אני מרגישה שאני מפספסת את מה שקורה. אני לא יודעת אם זה קשור אבל היום קרו לי דברים שקשורים למה שדמיינתי לי אתמול בסדנא, ואני לא חושבת שהיה עמוס בכלל, הייתי מוסיפה עוד תרגול קצר. מעגל האנרגיות היה מדהים!

************************************************

תודה לסיגל ליבנה
שעזרה לי למצוא את נקודת האיזון הפנימית שלי
כמו שסיגל אומרת
לכולנו יש אותה
לפעמים היא מתחבאת
אבל אפשר למצוא אותה בחזרה.
אז אם אתן צריכות
ובעולמנו, מי לא...
אני ממליצה על סיגל מכל הלב
לי זה עשה שקט פנימי
גם כשבחוץ היה רועש

************************************************

את מקסימה! מבחינתי את קוסמת!!! לא יודעת איך ומה עשית לי אבל לגמרי ריפאת אותי ועל כל אני אסירת תודה.

************************************************

מהממת שלי!!! זו זכות אדירה שנפלה בחלקי להיות שם ולחזות בנס הזה שמתרחש לנגד עיניי. לראות את החלומות האישיים שלי מתגשמים דרכך, ולחוש את אותו אושר ואותה התרגשות שהייתי חשה לו זה קרה לי עצמי.

לאורך כל שנות החיפוש הארוכות שלי, ראיתי, הכרתי, שמעתי וחוויתי כל כך הרבה, ודרכך החוויה היא כל כך אחרת, כל כך טהורה ונקייה, אצילית וגבוהה ונעשית מתוך ענווה, כל כך מכבדת את האחר וכל כך בגובה העיניים. אין ספק ששם למעלה בחרו נכון, כי את הכי ראויה שבעולם, ואת מוכיחה זאת בכל רגע מחדש. אני כל כך גאה בך ואוהבת אותך ומודה לבורא עולם על הזכות להיות אחותך!

************************************************

סיגל יקרה, אמנם עבר כבר חודש כמעט מאז שהשתתפתי במסיבת יום ההולדת הוירטואלית שלך וזכיתי להיות אחת מ-44 נשים שקיבלו ממך סריקה אנרגטית במתנה, אבל פתאום מצאתי את המילים לשתף אותך בעוצמה של החוויה...

כמו שאת אולי זוכרת, אחרי האבחון המדויק שנתת לי, שלחת לי אנרגיה מטהרת ומאזנת. זה היה קרוב לחצות הלילה ומייד אחר כך הלכתי לישון, וכל הלילה הרגשתי זרימה אדירה בגוף, זה היה מטורף... אני ממש בטוחה שפתחת לי שם איזה פקק, זו היתה חוויה חזקה ומעצימה ועל כך תודה מכל הלב בטוחה שעוד נמשיך להיפגש בשבילי הרוח.

************************************************

אחרי חודשיים של שיעולים חזקים ונוראיים ששום דבר ברפואה הקונבנציונאלית לא מצא לזה סיבה או פתרון, פניתי טלפונית לסיגל. היא עתה לי בהמון תשומת לב והקשבה, ואז עשתה מה שעשתה ותוך 24 שעות השיעולים נעלמו לחלוטין. פשוט ככה . אני לא יודעת להסביר את זה, אבל זה היה מדוייק כל כך.

************************************************

אני עוברת ניקוי רעלים וביקשתי מסיגל חיזוק וריפוי כי כל החברים סביבי מקבלים את זה קשה, חולים, מותשים, מבואסים... ואני? אני עפה על זה!!! מלאת אנרגיות, מתלהבת, עירנית, שמחה. ואני יודעת יודעת יודעת!!! שזה בעזרתה וחיזוקה של סיגל. אין לי ספק! סיגלי את ענקית! תודה לך!!