סיגל ליבנה


נעים להכיר - סיגל ליבנה


שמי סיגל ליבנה, ואני מלווה נשים במעגלי החיים. בקליניקה שלי אני תומכת רגשית ואנרגטית בנשים המתמודדות עם נושאים שונים, אך בעיקר מלווה נשים המעוניינות בהגדלת הסיכוי להריון - מעניקה תמיכה בטיפולי פוריות או מחזקת אותן בנסיונות להיכנס להריון באופן טבעי. בנוסף אני מלווה אותן גם לאורך ההריון ועד ללידה. הטיפולים הם פרטניים או קבוצתיים - לפי הצורך האישי של כל אחת.

במהלך השנים טיפלתי בתחומים שונים, אך בתחום הפוריות אני מרגישה שקיבלתי מתנה מיוחדת.
אין לי דרך אחרת להסביר את מה שקורה בתחום הזה עם המטופלות שלי... אין דבר מרגש יותר מבחינתי מלעזור לאישה להגשים את החלום ולהפוך לאמא. חלק גדול מהנשים המגיעות אלי פונות סביב בעיות בתחום הפוריות. מגיעות נשים אחרי שנים של ניסיונות כושלים להיכנס להריון טבעי או שנים ארוכות של טיפולים הורמונליים והפריות שלא צלחו.

אני מגיעה לטיפול ממקום שיודע בדיוק מה ההרגשה, מכיר את הכאב, את הכמיהה הצרובה בגוף ובנשמה. אני יודעת כי הייתי שם, עברתי בעצמי מסע פוריות בדרך להגשמת החלום שלי להיות אמא.אז איך הכל התחיל?

אני עוסקת למעלה מ- 20 שנה בתחום הטיפול, ההנחיה וההדרכה, בעיקר כעובדת סוציאלית (Msw) במסגרות שונות. למדתי הנחיית קבוצות והרבה מאוד קורסים והכשרות בתחום הטיפול וההדרכה, וכמו כן לימודי תעודה בעולם הגוף-נפש. הייתי קב"נית בצבא, עובדת סוציאלית בפנימייה ועו"ס שיקום לנכים ומנחת קבוצות. ליוויתי במשך שנים בהתנדבות נשים בטיפולי פוריות התנדבתי במרכז לנפגעות תקיפה מינית, הנחיתי קבוצות תמיכה לנשים, קבוצות הדרכה לאנשי מקצוע וקבוצות מדיטציה ודמיון מודרך. 

לפני 6 שנים, עם לידת הבת הקטנה שלי, החיים שלי התהפכו. עברתי ניתוח חירום בשבוע 35 בעקבות מצב מסוכן של השחלות (תסביב). הלידה הסתיימה בשלום, נולדה לי תינוקת, פגית מדהימה, שהתאוששה באופן מפתיע מהמון סיבוכים שהיו לה, אבל אני... צללתי לשאלות על חיים ומוות ומשהו בתוכי רעד.

השאלות האלו לקחו אותי למסע פנימי מרתק, הצטרפתי לקבוצת תרגול בודהיסטית, למדתי בודהיזם, הנחיית קבוצות בשילוב עבודה רוחנית, ולפני כשנתיים החלטתי לעשות צעד ולעבוד כעצמאית בתחום. למעשה "חזרתי הביתה" במובן של החיבור לעולם הרוח, כי מאז גיל 16 המדיטציות הן חלק משמעותי מחיי.


לפני שלוש שנים, נפתח לי ערוץ הראייה העל-חושית. גם התחום הזה לא היה לי זר, תמיד "הרגשתי דברים", קיבלתי מסרים, "ידעתי דברים" מראש (בעיקר סביב הנושא של הריונות)... אך פחדתי לקרוא לילד בשמו. היום העולם הרוחני הוא חלק מרכזי מחיי. אני מתקשרת עם אנרגיה גבוהה, מקבלת סימנים ויזואליים ולא נבהלת מזה, להפך... נעזרת בידע הזה להעמקת התובנות של נשים המגיעות אלי לטיפול.

אשמח ללוות אותך במסע שלך - בתהליך אישי ממוקד שמטרתו הגדלת הסיכוי להריון (טבעי או בטיפולים), או דרך קבוצת תמיכה בטיפולי פוריות. דברי איתי ונבדוק איך אני יכולה לסייע לך בדרך להצלחה... שלך באהבה, סיגל.