תמיכה בטיפולי פוריות

תמיכה בטיפולי פוריות

בקליניקה שלי אני מציעה לך תמיכה בטיפולי פוריות באמצעות טיפול הוליסטי, ממוקד וקצר מועד. העבודה בשיטה מורכבת משילוב של כלים מעולמות שונים - עולם הטיפולים האנרגטיים, המדיטציות והדמיון המודרך, יחד עם עולם התהליכים הרגשיים והקוגניטיביים.

מטרת הטיפול היא לאתר מה לא מאפשר קליטת הריון אצל נשים שמנסות ללא הצלחה להיכנס להריון בטיפולי פוריות לסוגיהם, ולסייע להן להגיע לאיזון שיסלול את הדרך להריון. לנשים עם היסטוריה של הפלות חוזרות, הטיפול תומך ומגדיל את הסיכוי לשמור על הריונות שנקלטו.

במפגשים אני משתמשת בכל הידע והניסיון שאספתי במשך שנים של עבודה טיפולית. בדרך כל אנו מתחילות בשיחה, מקום לביטוי, והתבוננות על המתחולל בנפש לפי מודלים פסיכולוגיים, וממשיכות בנשימה, הילינג וסריקות אנרגטיות כאשר אני מתאימה את התהליך אישית אלייך, לפי המקום בו את נמצאת והגישה אליה את מתחברת.

בתהליך אנחנו פוגשות את הרגשות שלך, העוצמות הפנימיות, הספקות והמעצורים, ואת הכוחות הגלויים והנסתרים שפועלים בתוכך ויוצרים את מציאות חייך. את לומדת להיפרד ולשחרר מה שנתפס בעינייך כגורם מעכב וחוסם ורוכשת כלים מעשיים לקדם את קליטת ההריון ושמירתו.

במפגש את חווה חיבור למקור של ידע גבוה, שאינו נגיש בדרך כלל להבנה הקוגניטיבית הרגילה, ועל ידי הכוונה עדינה וקשובה, המאפשרת מקום להבנה פנימית ובחירה חופשית, אנו מוצאות שם יחד את התשובות הנחוצות לך לריפוי ולהגשמת החלום להפוך לאמא.


איך זה עובד?

התהליך של תמיכה בטיפולי פוריות בנוי בדרך כלל מסדרה או שתיים של טיפולים. בכל סדרה ישנם 4 מפגשים. בין המפגשים אני מעניקה לך ליווי ותמיכה. לאורך כל הדרך - אני זמינה לך בטלפון, מייל, פייסבוק, סמס או ווטסאפ לכל מה שעולה תוך כדי תנועה - נותנת לך מענה לשאלות, ושולחת לך אנרגיה מחזקת ומרפאה בעת הצורך.

אני מלווה אותך לאורך כל הדרך - גם בתהליך הכניסה להריון וגם אחרי שנקלטת, אני נמצאת שם בשבילך לתמיכה במשך ההריון ועד הלידה.

יש אפשרות להצטרף גם לתהליך קבוצתי קצר מועד, בו תוכלי לפגוש נשים נוספות המתמודדות כמוך עם מורכבות התהליך ולהיתרם מעוצמת הביחד ומרשת של שיתוף ותמיכה.

איך תדעי אם תהליך תמיכה בטיפולי פוריות מתאים לך?
  • אם את מנסה להיכנס להריון ולא מצליחה, וגם אם את רוצה לשמור על הריון אחרי הפלות חוזרות.
  • אם את מנסה להיקלט באופן טבעי ועוד לא הגעת לשלב של התערבות רפואית וטיפולי פוריות, וגם אם עברת עשרות טיפולי פוריות ללא תוצאות.
  • אם זה הטיפול הראשון שאת מגיעה אליו, וגם אם כבר עברת וניסית הכל.
  • אם הרופאים אמרו לך שלא נצפתה בעיה פיזיולוגית, וגם אם נתנו לך אבחנה של חוסר סיכוי ודאי.
  • אם יש לך מקורות תמיכה נוספים, וגם אם את מרגישה בודדה ושאף אחד לא מבין את המקום שלך.
  • אם קשיי הפוריות רק התחילו, וגם אם הם מתקיימים כבר זמן רב והם הצבע השולט היום בחייך.
  • אם את בטוחה שאת חייבת את ההריון הזה, וגם אם יש בך קולות פנימיים של פחד וספק.
  • אם את מתחברת לעולם הרוח והמדיטציה, וגם אם את אישה רציונלית לגמרי "שלא מאמינה בשטויות האלה".
  • אם את מחפשת הכוונה ממקור ידע גבוה, וגם אם את מעדיפה למצוא את התשובות בתוך עצמך.
  • אם את יכולה להגיע לקליניקה שלי, וגם אם יותר נוח לך לקבל טיפול מרחוק מכל סיבה שהיא.

בכל המקרים האלה, התהליך בשיטה שלי יכול לתמוך בך, ואני מתאימה אותו אלייך באופן אישי ומדויק.